Serwis Apple iPhone X

Jeśli potrzebujesz naprawy iPhone X, dobrze trafiłeś! Poradzimy sobie z każdą usterką, pamiętaj, że jeśli nie widzisz swojego problemu na poniższej liście lub masz bardziej złożoną / indywidualną usterkę, wystarczy od nas napisać / zadzwonić po darmową wycenę.

KontaktSprawdź usługę
iphone-x-icentrum

Naprawa iPhone X

Wyczyść

Opis

Chcesz naprawić swojego iPhone’a X? Wybierz usterkę z listy aby zobaczyć cenę. Jeśli nie wiesz co dolega Twojemu urządzeniu, nasi technicy ZA DARMO wykonają ekspresową diagnozę oraz przygotują korzystną wycenę. W iCentrum panują jasne zasady:

  • diagnoza iPhone’a jest zawsze DARMOWA
  • na każdym etapie naprawy możesz BEZPŁATNIE zrezygnować
  • przy naprawie więcej niż jednej usterki zawsze udzielamy DUŻYCH rabatów

GWARANCJA NA NAPRAWĘ 12 MSC

 

 

Zbita szybka

499 PLN

Dlaczego to doskonała opcja? Zachowane są jakość obrazu, dotyk, szybkość reakcji, płynność działania. Aby Twoje urządzenie nadawało się do regeneracji szyby, ekran musi wyświetlać poprawnie obraz, bez plam. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

Sprawdź

Cały ekran

549 / 649 / 749 PLN

Preferujemy dwie ostatnie opcje, zachowujesz przy nich płynność działania zachowujesz przy nich płynność działania, głębie kolorów, precyzję dotyku. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

Sprawdź

Bateria

299 PLN

Po wymianie kondycja baterii 100%, gwarancja niezawodności, bezbłędnego działania w niskich temperaturach. Jeśli procent baterii w Twoim urządzeniu skacze, telefon potrafi się sam wyłączyć, są problemy z ładowaniem lub co gorsza Twój ekran podniósł się do góry, już czas na wymianę. Realizujemy ją od ręki w ok 30 min.

Sprawdź

Głośnik

249 PLN

Rozróżniamy dwa głośniki: górny od rozmów oraz dolny od muzyki. Cena dotyczy pojedynczego głośnika, w obu opcjach wymiana kosztuje tyle samo. Wymiana od ręki w ok 1h.

Sprawdź

Tylna szybka

349 PLN

Usuniemy uszkodzoną szybę na specjalnej maszynie przy użyciu lasera i zamontujemy nową klapkę.

Sprawdź

Cała obudowa

449 PLN

Ta usługa to kompleksowa odnowa Twojego sprzętu, tył telefonu oraz jego boki będą nowe. Taka naprawa zajmuje ok 4h.

Sprawdź

Zalanie

od 99 PLN

Otwieramy Twój telefon, suszymy płytę główną i inne podzespoły w specjalnej maszynie, następnie czyścimy każdy podzespół. Po takich zabiegach wykonujemy testy, sprawdzamy wszystkie podzespoły. W razie potrzeby przywracamy sprawność poszczególnych funkcji. Ratujemy 99% telefonów po zalaniu, nie trać nadziei i prędko oddaj iPhone’a do serwisu. Taka naprawa zajmie 1-4 dni robocze.

Sprawdź

Brak WiFi / Bluetooth

od 199 PLN

Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych – przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Naprawa płyty głównej zajmie 1-2 dni robocze.

Sprawdź

Brak Sieci

od 199 PLN

Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych – przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Czas wykonania 1-2 dni robocze.

Sprawdź

Pamięć NAND
zwiększenie pamięci

od 299 PLN

Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych – przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Zajmie to 1-2 dni robocze.

Sprawdź

Układ ładowania U2

od 199 PLN

To objawy uszkodzenia układu ładowania. Po przyjęciu Twojego telefonu na serwis zdiagnozujemy źródło problemu, w razie potrzeby wymienimy układ U2 na płycie głównej na nowy.

Sprawdź

Brak reakcji
odzyskiwanie danych

od 199 PLN

Zajmiemy się tym kompleksowo. Posiadamy pełny asortyment części i maszyn serwisowych do najbardziej skomplikowanych napraw.

Sprawdź

Naprawa iPhone X.

Nie działa wyświetlacz? Zbita szybka? Poradzimy sobie z tymi usterkami!

Twój iPhone X przestał działać lub zepsuła się jedna z jego części? Oddaj go do naszego serwisu, a nadal będziesz mógł korzystać ze swojego urządzenia. Naprawiamy każdy sprzęt Apple. Możesz zgłosić się do nas zarówno z najnowszym, jak i starszym modelem smartfona. Jesteśmy w stanie sprawnie poradzić sobie z każdą typową usterką. Wykonujemy darmową diagnostykę, która określa, w czym tkwi problem. Twój iPhone znów może działać jak dawniej! Oddaj go specjalistom którzy znów przywrócą go do życia.

Apple zaprezentował iPhone’a X w 2017 roku. Producent z okazji 10. rocznicy obecności swojego smartfona na rynku zdecydował się nie tylko na wprowadzenie wielu zmian technologicznych, ale również odświeżenie jego wyglądu. Największą nowością był tylny panel pokryty szkłem. Nowy smartfon marki Apple zyskał też nowy wyświetlacz OLED, zajmujący cały przedni ekran. Jedynie jego górna, wycięta część zmieściła takie podzespoły jak głośnik, kamerę oraz sensory.

Najnowszy na tamten moment telefon marki Apple zyskał nowy sposób zabezpieczeń. Producent zrezygnował z dotychczasowego rozwiąznia jakim był przycisk Home na rzecz rewolucyjnego Face ID. Od tej pory odblokowanie telefonu następowało po zeskanowaniu twarzy. W modelu iPhone X po raz pierwszy pojawiły się aparat wyposażony w dwa obiektywy. Do zestawu nadal była dołączana ładowarka. Port ładowania można było podłączyć za pomocą kabla USB do komputera lub przez zasilacz. IPhone można też ładować w sposób bezprzewodowy.

Specyfikacja iPhone X.

Czym wyróżnia się ten model?

iCentrum-zalety

Naprawa iPhone X.

Najczęstsze usterki

iCentrum-naprawa2
iCentrum-broken

Nowoczesny iPhone X mimo swoich licznych zalet czasami odmawia posłuszeństwa. Pokrycie nie tylko wyświetlacza, ale także tylnej obudowy taflą szkła skutkuje tym, że często elementy te ulegają uszkodzeniu. Upadek z dużej wysokości na twardą powierzchnię zazwyczaj kończy się dla telefonu tragicznie. Dlatego też wymiana obudowy oraz zbitej szybki to jedne z najczęstszych usług, jakie wykonujemy przy tym modelu, jako serwis Apple. Aby w razie upadku z wysokości wymiana wyświetlacza nie była konieczna, możesz zdecydować się założenie ochronnej folii.

Po kilku latach użytkowania może pojawić się konieczność wymiany baterii w iPhone X. Z biegiem czasu skraca się czas, w jakim można korzystać z telefonu. To dosyć uciążliwy problem, ponieważ musisz pamiętać, aby naładować urządzenie przed wyjściem z domu lub zabrać z sobą ładowarkę. Wymiana baterii iPhone X to najlepszy sposób, aby nadal móc korzystać ze swojego smartfona. Nasza naprawa i serwis dotyczy też często gniazda ładowania. Wyrwane lub uszkodzone wejście powoduje, że kabel nie przewodzi prądu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem będzie wymiana gniazda ładowania.

Klienci zgłaszają się do nas również, gdy ich iPhone X zostanie zalany. Dostająca się do wnętrza woda może uszkodzić ogniwa i podzespoły. W zależności od tego, jak rozległe będą uszkodzenia może nastąpić konieczność wymiany głośnika lub całego ekranu. Korzystając z naszych narzędzi serwisowych przeprowadzimy diagnostykę i postaramy się, aby Twój smartfon znów działał poprawnie. Jeśli będzie to konieczne zajmiemy się zdjęciem całej obudowy, aby skutecznie osuszyć każdy z elementów. Oddając nam swój telefon masz pewność, że wykonanie usługi będzie szybkie, skuteczne a Ty znów będzie mógł korzystać ze swojego urządzenia.

Zastanawiasz się jak przebiega naprawa w naszym serwisie oraz ile za nią zapłacisz? Nasz cennik usług jest elastyczny i zależy od tego, co trzeba będzie zrobić. Na ostateczny koszt ma także wpływ to, czy zdecydujesz się na oryginalne części Apple, czy też dobrej jakości zamienniki. Staramy się zachować wysoką jakość usług i jednocześnie zaproponować Ci atrakcyjną cenę. Możesz też sprawdzić na jaki wydatek musisz się przygotować oddając nam swój uszkodzony telefon do diagnostyki. To darmowa usługa dzięki której dowiesz się, czy naprawa będzie dla Ciebie opłacalna, czy też lepiej będzie rozważyć zakup nowego aparatu.

Niezależnie od tego, czy Twoja naprawa to wymiana ekranu, czy też rozwiązanie problemu z głośnością zawsze nasze usługi obejmuje gwarancja. Wykorzystujemy sprawdzone części zamienne, a każdy nasz serwisant to prawdziwy specjalista od urządzeń Apple. Dlatego naprawa każdego modelu jest skuteczna i jesteśmy w stanie udzielać na nią aż 6-miesięcznej gwarancji. To dłużej niż konkurencyjne serwisy.

Ile kosztuje naprawa iPhone X?

iCentrum-wycena

Serwis iPhone X.

Wyświetlacz, bateria, głośnik, szybka — kompleksowa usługa

Usterka wyświetlacza iPhone X, czy konieczność wymiany aparatu? Żadna z tych sytuacji nie jest dla nas problemem. Przez lata obecności na rynku daliśmy się poznać jako sprawdzony punkt, któremu można powierzyć swój smartfon Apple. Potwierdzają to nasi klienci, którzy wracają do nas, gdy wymieniają swój sprzęt na nowsze modele. Rozwijamy się bowiem i jesteśmy w stanie serwisować także urządzenia z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przypadku konieczności wymiany szybki, a także naprawy uszkodzonego głośnika. Zawsze szybko i skutecznie!