Serwis Apple iPhone 11

Jeśli potrzebujesz naprawy iPhone 11, dobrze trafiłeś! Poradzimy sobie z każdą usterką, pamiętaj, że jeśli nie widzisz swojego problemu na poniższej liście lub masz bardziej złożoną / indywidualną usterkę, wystarczy od nas napisać / zadzwonić po darmową wycenę.
KONTAKT
ZBITA SZYBKA
599 PLN

Wykonujemy regenerację fabrycznego ekranu. Wymiana samej szyby (lub dotyku jeśli są z nim problemy) z zachowaniem oryginalnego ekranu. Dlaczego to doskonała opcja? Zachowane są jakość obrazu, dotyk, szybkość reakcji, płynność działania. Aby Twoje urządzenie nadawało się do regeneracji szyby, ekran musi wyświetlać poprawnie obraz, bez plam. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

CAŁY EKRAN
599 PLN / 699 PLN / 799 PLN

Skąd trzy ceny? Od najniższej: jakość zamienna - jakość oryginału - oryginalny ekran po regeneracji. Preferujemy dwie ostatnie opcje, zachowujesz przy nich płynność działania, głębie kolorów, precyzję dotyku. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

BATERIA
399 PLN

Stosujemy baterie jakości OEM (jakość oryginału) produkowane przez tych samych producentów co oryginalne pod marką Apple. Po wymianie kondycja baterii 100%, gwarancja niezawodności, bezbłędnego działania w niskich temperaturach. Jeśli procent baterii w Twoim urządzeniu skacze, telefon potrafi się sam wyłączyć, są problemy z ładowaniem lub co gorsza Twój ekran podniósł się do góry, już czas na wymianę. Realizujemy ją od ręki w ok 30 min.

PORT ŁADOWANIA
299 PLN

Wymiana całej taśmy ze złączem ładowania. Jeśli masz problemy z przerywaniem podczas ładowania, wolnym ładowaniem, nagrzewaniem się urządzenia, ta naprawa jest dla Ciebie. Wymiana od ręki w ok 1h.

GŁOŚNIK
299 PLN

Słabo słyszysz rozmówcę, niewyraźny dźwięk dzwonka, ciężko słychać? To czas na wymianę głośnika. Rozróżniamy dwa głośniki: górny od rozmów oraz dolny od muzyki. Cena dotyczy pojedynczego głośnika, w obu opcjach wymiana kosztuje tyle samo. Wymiana od ręki w ok 1h.

MIKROFON
299 PLN

Jeśli Twoim rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie bądź nie słyszą w ogóle, trzeba wymienić mikrofon. Zajmie nam to ok 1h.

TYLNA SZYBKA
399 PLN

Pęknięte tylne szkło? Wymienimy je w ok 4h od ręki. Usuniemy uszkodzoną szybę na specjalnej maszynie przy użyciu lasera i zamontujemy nową klapkę.

CAŁA OBUDOWA
499 PLN

Chcesz wymienić całą obudowę (tył oraz boki) tak aby Twój telefon wyglądał jak nowy? Nie ma problemu, mamy dostępny każdy kolor. Ta usługa to kompleksowa odnowa Twojego sprzętu, tył telefonu oraz jego boki będą nowe. Taka naprawa zajmuje ok 4h.

ZALANIE
OD 99 PLN

Zalałeś swój telefon? Niezależnie od tego czy całkowicie się wyłączył, czy jeszcze działa, konieczna jest pilna usługa serwisowa. Otwieramy Twój telefon, suszymy płytę główną i inne podzespoły w specjalnej maszynie, następnie czyścimy każdy podzespół. Po takich zabiegach wykonujemy testy, sprawdzamy wszystkie podzespoły. W razie potrzeby przywracamy sprawność poszczególnych funkcji. Ratujemy 99% telefonów po zalaniu, nie trać nadziei i prędko oddaj iPhone'a do serwisu. Taka naprawa zajmie 1-4 dni robocze.

KAMERA PRZÓD
349 PLN

Problemy z przednią kamerą? Zamglony, niewyraźny obraz? Pojawiające się paski lub całkowity brak obrazu? Wymienimy całą górną taśmę, tak aby wszystko wróciło do normy. To zajmie 1-2h.

FACE ID
349 PLN

Błąd konfiguracji Face ID? Unieś głowę wyżej / niżej? Usługa ta dotyczy wymiany taśmy z czujnikiem DOT odpowiadającym za działanie Face ID. Wymogiem jest oryginalna taśma w Twoim urządzeniu, wtedy mamy całkowitą gwarancję powodzenia naprawy.

KAMERA TYŁ
499 PLN

Wymiana tylnej kamery na nową - jeśli Twój telefon robi niewyraźne zdjęcia, nie łapie ostrości, pokazuje pasy lub w ogóle nie włącza kamery, ta usługa jest dla Ciebie.

SZKŁO APARATU
249 PLN

Wymiana pękniętego szkła kamery tylnej. Przy tej usłudze demontujemy całą tylną kamerę aby bezpiecznie usunąć szkło, następnie montujemy uszczelkę oraz nowe oczko. Czas to ok 2h.

BRAK WIFI / BLUETOOTH
OD 199 PLN

Szara ikona WIFI lub Bluetooth? Zrywanie połączeń, brak wyników wyszukiwania? To uszkodzony układ na płycie głównej. Wymienimy go na nowy, używając oryginalnych układów z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Naprawa płyty głównej zajmie 1-2 dni robocze.

BRAK SIECI
OD 199 PLN

Twój telefon nie widzi karty SIM? Brak sieci lub problemy z jej gubieniem? Do naprawy modem na płycie głównej. Użyjemy oryginalnych części z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Czas wykonania 1-2 dni robocze.

PAMIĘĆ NAND
ZWIĘKSZANIE PAMIĘCI
OD 299 PLN

Potrzebujesz więcej pamięci w swoim telefonie? To nie problem, zamontujemy na Twojej płycie głównej nowy układ NAND z większą ilością GB. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Zajmie to 1-2 dni robocze.

UKŁAD ŁADOWANIA U2
OD 199 PLN

Zbyt szybko spadająca bateria mimo nowego akumulatora? Problemy z naładowaniem telefonu po pełnym rozładowaniu? Nadmierne nagrzewanie się sprzętu? To objawy uszkodzenia układu ładowania. Po przyjęciu Twojego telefonu na serwis zdiagnozujemy źródło problemu, w razie potrzeby wymienimy układ U2 na płycie głównej na nowy.

BRAK REAKCJI
ODZYSKIWANIE DANYCH
OD 199 PLN

Twój telefon kompletnie nie chce się włączyć? A może chcesz odzyskać dane z urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Zajmiemy się tym kompleksowo. Posiadamy pełny asortyment części i maszyn serwisowych do najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone 11. Wymiana elementów, serwis pogwarancyjny

IPhone 11 to smartfon marki Apple, który zapoczątkował nową generację urządzeń produkowanych przez koncern. Zastosowane w nim rozwiązania spotkały się z uznaniem użytkowników i zainteresowaniem ze strony konkurencji. Jednak nawet tak doskonałej jakości sprzęt czasami ulega awariom. W takich przypadkach serwis iPhone 11 to najlepszy sposób, aby smartfon znów działał jak dawniej. Nie ma dla nas znaczenia, czy zgłosisz się do nas z drobnym defektem, czy też uszkodzenie będzie dużo poważniejsze. Poradzimy sobie z każdym z nich.

Specyfikacja iPhone 11. Najważniejsze cechy modelu

W serii 11 Apple zgodnie z zapowiedziami zdecydował się na zamontowanie zaawansowanych technologicznie aparatów. W wersji podstawowej znalazły się 2 obiektywy, a w wyższych modelach aż 3. Tym samym producent dał klientom możliwość robienia doskonałej jakości zdjęć oraz nagrywania materiałów video. Dzięki temu iPhone 11 wzbudził zainteresowanie wśród użytkowników wykorzystujących swoje urządzenia nie tylko jako narzędzie do komunikacji, ale też alternatywę dla klasycznych aparatów cyfrowych.

IPhone 11 ma podobnie jak poprzednicy szklany panel dotykowy, który można odblokować korzystając z Face ID. Rozwiązanie zastosowane już w poprzednich modelach ma według zapewnień działać jeszcze precyzyjniej. Rezygnacja z przycisku Home sprawiła, że ekran wygląda jak jednolita tafla. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, aby go zbić. Dlatego użytkownicy często decydują się, aby zabezpieczyć go dodatkowym szkłem hartowanym lub specjalną folią. Krok ten przedłuża żywotność elementu podatnego na uszkodzenia.

Naprawa iPhone 11. Wymiana wyświetlacza, baterii oraz inne najczęściej psujące się elementy

Cechą wyróżniającą IPhone’a 11 jest zastosowanie szkła zarówno z przodu ekranu, jak na tylnym panelu. Tak skonstruowana obudowa sprawia, że urządzenie wygląda bardzo efektownie, ale jednocześnie przysparza użytkownikom pewnych problemów. Na szkle widać odciski palców oraz zabrudzenia. Jednak dużo poważniejsze komplikacje pojawiają się, gdy telefon spadnie z wysokości lub zostanie uderzony o jakąś twardą powierzchnię. W takich sytuacjach może dojść do rozległych uszkodzeń. Wymiana wyświetlacza iPhone 11 to jedna z najczęstszych usług świadczonych przez serwis Apple.

Modele z serii 11 wyróżniają się również pojemną i sprawną baterią. Jednak z czasem ta ważna część każdego telefonu ulega stopniowemu zużyciu i nie jest już tak wydajna, jak na samym początku. Wymiana baterii to usługa, która nie jest zbyt droga, a pozwala nadal korzystać z urządzenia.

Wśród często wymienianych podzespołów w iPhonach 11 jest także złącze lightning. Naprawa może polegać na zamontowaniu nowego elementu lub dokręceniu go tak, aby lepiej ładowało urządzenie. Być może założenie nowej baterii w iPhone 11 nie będzie konieczne, jeśli przyczyną jej niższej sprawności jest problem ze złączem.

Oprócz usterek związanych z ekranem oraz konieczności wymiany gniazda ładowania często zdarzają się też problemy z mikrofonem. Użytkownicy skarżą się na gorszy dźwięk podczas rozmów telefonicznych lub w trakcie odsłuchiwania muzyki. Wystarczy wtedy wymienić odpowiedni moduł, żeby przywrócić sprawność smartfona.

Cennik usług. Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 11?

Obawiasz się, że „iPhone 11 naprawa” to hasło, które oznacza, że musisz szykować się na wysokie koszty? Prowadzone przez nas punkty serwisowe stosują zarówno oryginalne części Apple, jak i wysokiej jakości zamienniki. Z tego względu sam decydujesz ile zainwestujesz w swój sprzęt. Nasze doświadczenie w naprawie różnych modeli iPhonów sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością usterek. Do tego oprócz smartfona możesz też powierzyć na swój iPad, Macbook lub każdy inny sprzęt z nadgryzionym jabłkiem.

Jak przebiega naprawa w naszym serwisie? Zawsze możesz skorzystać z darmowej diagnostyki. Telefon odbierze od Ciebie zamówiony przez nas kurier. Po sprawdzeniu przekażemy Ci informację o tym, co trzeba wymienić oraz ile będzie to kosztować. Każdą usługę jesteśmy w stanie zrealizować w przeciągu maksymalnie kilku dni. Na wykonywane przez nas naprawy udzielamy aż 6-miesięcznej gwarancji.

Naprawa wyświetlacza iPhone 11? Popsute gniazdo ładowania? Nasz serwis się tym zajmie

Konieczna jest w Twoim iPhonie 11 wymiana obudowy? Masz pęknięty ekran? Dla nas nie ma znaczenia, co nie działa w Twoim urządzeniu. Jesteśmy przygotowani, aby dokonać wymiany modułów, podzespołów lub zająć się oprogramowaniem. Jako specjaliści od sprzętu Apple działamy szybko i skutecznie. Skorzystanie z naszych usług serwisowych da Ci pewność, że nadal będziesz mógł cieszyć się swoim iPhonem 11. Do tego udzielamy gwarancji na wykonane prace. Zgłoś się do nas, jeśli masz jakikolwiek problem z urządzeniami Apple.