Serwis Apple iPhone 12

Jeśli potrzebujesz naprawy iPhone 12, dobrze trafiłeś! Poradzimy sobie z każdą usterką, pamiętaj, że jeśli nie widzisz swojego problemu na poniższej liście lub masz bardziej złożoną / indywidualną usterkę, wystarczy od nas napisać / zadzwonić po darmową wycenę.
KONTAKT
ZBITA SZYBKA
WYCENA INDYWIDUALNA

Wykonujemy regenerację fabrycznego ekranu. Wymiana samej szyby (lub dotyku jeśli są z nim problemy) z zachowaniem oryginalnego ekranu. Dlaczego to doskonała opcja? Zachowane są jakość obrazu, dotyk, szybkość reakcji, płynność działania. Aby Twoje urządzenie nadawało się do regeneracji szyby, ekran musi wyświetlać poprawnie obraz, bez plam. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

CAŁY EKRAN
WYCENA INDYWIDUALNA

Skąd trzy ceny? Od najniższej: jakość zamienna - jakość oryginału - oryginalny ekran po regeneracji. Preferujemy dwie ostatnie opcje, zachowujesz przy nich płynność działania, głębie kolorów, precyzję dotyku. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

BATERIA
WYCENA INDYWIDUALNA

Stosujemy baterie jakości OEM (jakość oryginału) produkowane przez tych samych producentów co oryginalne pod marką Apple. Po wymianie kondycja baterii 100%, gwarancja niezawodności, bezbłędnego działania w niskich temperaturach. Jeśli procent baterii w Twoim urządzeniu skacze, telefon potrafi się sam wyłączyć, są problemy z ładowaniem lub co gorsza Twój ekran podniósł się do góry, już czas na wymianę. Realizujemy ją od ręki w ok 30 min.

PORT ŁADOWANIA
WYCENA INDYWIDUALNA

Wymiana całej taśmy ze złączem ładowania. Jeśli masz problemy z przerywaniem podczas ładowania, wolnym ładowaniem, nagrzewaniem się urządzenia, ta naprawa jest dla Ciebie. Wymiana od ręki w ok 1h.

GŁOŚNIK
WYCENA INDYWIDUALNA

Słabo słyszysz rozmówcę, niewyraźny dźwięk dzwonka, ciężko słychać? To czas na wymianę głośnika. Rozróżniamy dwa głośniki: górny od rozmów oraz dolny od muzyki. Cena dotyczy pojedynczego głośnika, w obu opcjach wymiana kosztuje tyle samo. Wymiana od ręki w ok 1h.

MIKROFON
WYCENA INDYWIDUALNA

Jeśli Twoim rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie bądź nie słyszą w ogóle, trzeba wymienić mikrofon. Zajmie nam to ok 1h.

TYLNA SZYBKA
499 PLN

Pęknięte tylne szkło? Wymienimy je w ok 4h od ręki. Usuniemy uszkodzoną szybę na specjalnej maszynie przy użyciu lasera i zamontujemy nową klapkę.

CAŁA OBUDOWA
599 PLN

Chcesz wymienić całą obudowę (tył oraz boki) tak aby Twój telefon wyglądał jak nowy? Nie ma problemu, mamy dostępny każdy kolor. Ta usługa to kompleksowa odnowa Twojego sprzętu, tył telefonu oraz jego boki będą nowe. Taka naprawa zajmuje ok 4h.

ZALANIE
OD 99 PLN

Zalałeś swój telefon? Niezależnie od tego czy całkowicie się wyłączył, czy jeszcze działa, konieczna jest pilna usługa serwisowa. Otwieramy Twój telefon, suszymy płytę główną i inne podzespoły w specjalnej maszynie, następnie czyścimy każdy podzespół. Po takich zabiegach wykonujemy testy, sprawdzamy wszystkie podzespoły. W razie potrzeby przywracamy sprawność poszczególnych funkcji. Ratujemy 99% telefonów po zalaniu, nie trać nadziei i prędko oddaj iPhone'a do serwisu. Taka naprawa zajmie 1-4 dni robocze.

KAMERA PRZÓD
WYCENA INDYWIDUALNA

Problemy z przednią kamerą? Zamglony, niewyraźny obraz? Pojawiające się paski lub całkowity brak obrazu? Wymienimy całą górną taśmę, tak aby wszystko wróciło do normy. To zajmie 1-2h.

FACE ID
WYCENA INDYWIDUALNA

Błąd konfiguracji Face ID? Unieś głowę wyżej / niżej? Usługa ta dotyczy wymiany taśmy z czujnikiem DOT odpowiadającym za działanie Face ID. Wymogiem jest oryginalna taśma w Twoim urządzeniu, wtedy mamy całkowitą gwarancję powodzenia naprawy.

KAMERA TYŁ
WYCENA INDYWIDUALNA

Wymiana tylnej kamery na nową - jeśli Twój telefon robi niewyraźne zdjęcia, nie łapie ostrości, pokazuje pasy lub w ogóle nie włącza kamery, ta usługa jest dla Ciebie.

SZKŁO APARATU
349 PLN

Wymiana pękniętego szkła kamery tylnej. Przy tej usłudze demontujemy całą tylną kamerę aby bezpiecznie usunąć szkło, następnie montujemy uszczelkę oraz nowe oczko. Czas to ok 2h.

BRAK WIFI / BLUETOOTH
OD 199 PLN

Szara ikona WIFI lub Bluetooth? Zrywanie połączeń, brak wyników wyszukiwania? To uszkodzony układ na płycie głównej. Wymienimy go na nowy, używając oryginalnych układów z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Naprawa płyty głównej zajmie 1-2 dni robocze.

BRAK SIECI
OD 199 PLN

Twój telefon nie widzi karty SIM? Brak sieci lub problemy z jej gubieniem? Do naprawy modem na płycie głównej. Użyjemy oryginalnych części z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Czas wykonania 1-2 dni robocze.

PAMIĘĆ NAND
ZWIĘKSZANIE PAMIĘCI
OD 299 PLN

Potrzebujesz więcej pamięci w swoim telefonie? To nie problem, zamontujemy na Twojej płycie głównej nowy układ NAND z większą ilością GB. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Zajmie to 1-2 dni robocze.

UKŁAD ŁADOWANIA U2
OD 199 PLN

Zbyt szybko spadająca bateria mimo nowego akumulatora? Problemy z naładowaniem telefonu po pełnym rozładowaniu? Nadmierne nagrzewanie się sprzętu? To objawy uszkodzenia układu ładowania. Po przyjęciu Twojego telefonu na serwis zdiagnozujemy źródło problemu, w razie potrzeby wymienimy układ U2 na płycie głównej na nowy.

BRAK REAKCJI
ODZYSKIWANIE DANYCH
OD 199 PLN

Twój telefon kompletnie nie chce się włączyć? A może chcesz odzyskać dane z urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Zajmiemy się tym kompleksowo. Posiadamy pełny asortyment części i maszyn serwisowych do najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone 12. Wymiana szybki oraz innych elementów. Poznaj usługi świadczone w naszym serwisie

Użytkownicy smartfonów Apple z niecierpliwością czekają na jesienną premierę nowego modelu Iphone’a. Jednak niezależnie od tego, jakie zmiany wprowadzi producent w swoim sprzęcie i tak trzeba liczyć się z tym, że urządzenie może ulec awarii. Najczęściej nowoczesne smartfony takie jak iPhone 12 psują się z winy użytkownika. Naderwanie złącza ładowania, czy zalanie telefonu wodą powodują uszkodzenie poszczególnych podzespołów. Nawet najnowsze rozwiązania technologicznie nie są w stanie uchronić użytkowników przed takimi sytuacjami. W takich przypadkach serwis iPhone może okazać się prawdziwym ratunkiem. W końcu nikt nie chce utracić danych, czy kupować nowego sprzętu, jeśli ten z którego korzystamy jest jeszcze całkiem dobry.

Specyfikacja iPhone 12. Najważniejsze cechy smartfonów Apple

Rodzina modeli należących do serii 12 jest całkiem spora. Użytkownicy mogą zdecydować się na iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro i iPhone Pro Max. Smartfony różnią się między sobą zarówno ceną, jak i funkcjonalnościami. Tak rozbudowana oferta miała sprawić, że produktami marki Apple zainteresuje się jeszcze więcej użytkowników.

Wersja mini ma wyświetlacz o przekątnej zaledwie 5,4 cala. Z kolei największy model Pro Max już 6,7. Jednocześnie ekran jak zawsze jest częścią najbardziej narażoną na uszkodzenia. Dlatego dla ochrony wyświetlacza iPhone 12 Pro lub innego modelu użytkownicy decydują się często na założenie ochronnego szkła, czy też zabezpieczającej folii.

Największą zmianą, jaką wprowadził Apple wraz z premierą iPhona 12 była rezygnacja z dołożenia do zestawu ładowarki oraz słuchawek. Krok ten wzbudził spore emocje wśród klientów. Jedni cieszyli się z proekologicznego rozwiązania, inni narzekali, że mimo wysokiej ceny będą jeszcze musieli dokupić dodatkowe akcesoria.

Wymiana wyświetlacza oraz inne najczęstsze usterki w iPhone 12

W iPhonie 12 oraz innych aparatach należących do serii zastosowano ekran Ceramic Shield. Producent podkreślał, że będzie on cztery raz mocniejszy niż wcześniej stosowane szkło. Jednak zbita szybka i pęknięty ekran to nadal główna bolączka użytkowników nowoczesnych smartfonów. Prawa fizyki są silniejsze niż zastosowane zabezpieczenia i upadek z dużej wysokości zazwyczaj kończy się poważnym uszkodzeniem ekranu. Z tego względu wymiana szybki iPhone 12 to jedna z najczęstszych usług świadczonych w naszym serwisie.

Gwarancja udzielana przez producenta po jakimś czasie wygasa, a użytkownik musi zdecydować, czy opłaca mu się naprawiać sprzęt, czy raczej czas pomyśleć o jego wymianie na nowszy model. Z czasem bateria trzyma coraz słabiej i częściej trzeba ładować urządzenie. Konieczność, aby o tym pamiętać, bywa bardzo uciążliwa. Dlatego też wymiana baterii iPhone 12 to dobry pomysł, aby znów w pełni korzystać z możliwości swojego smartfona. Profesjonalny serwis z pewnością sobie z tym poradzi.

Naprawa iPhone 12 często dotyczy też konieczności wymiany gniazda ładowania. Moduł ten można dosyć łatwo uszkodzić. Jeśli Twój telefon ładuje się dużo wolniej, to najlepiej sprawdzić, czy przyczyną tego nie jest przypadkiem uszkodzenie złącza. To powszechny problem użytkowników telefonów marki Apple, z którym można sobie bez problemu poradzić. Wystarczy zamocować obluzowaną część lub w przypadku uszkodzenia, wymienić ją na nową.

Mimo że wymiana szybki i wyświetlacza to najczęstsza przyczyna oddania sprzętu do serwisu, to uszkodzenia Twojego iPhone 12 mogą dotyczyć też innych elementów. Czasem niezbędna jest wymiana głośnika, ponieważ ten zamontowany fabrycznie nie działa już poprawnie. IPhone 12 ma montowany wysokiej jakości aparat. Jego usterki nie są zbyt częste, ale może zdarzyć się tak, że element ten zacznie szwankować. W takich sytuacjach wymiana aparatu to najlepszy sposób, aby nadal korzystać ze swojego smartfona.

Ile kosztuje wymiana szybki? Poznaj cennik napraw iPhone 12

Obawiasz się, że wymiana wyświetlacza iPhone 12 okaże się zbyt droga? Naprawa i serwis sprzętu Apple nie musi skończyć się zrujnowaniem Twojego budżetu. Naszym klientom zawsze proponujemy bezpłatny przegląd diagnostyczny, który pozwala zorientować się, w czym jest problem. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować koszt całej usługi. Ostateczna cena zależy też od tego, czy wykorzystamy oryginalne części Apple, czy też zdecydujemy się na zastosowanie wysokiej jakości zamienników.

Jeśli nie możesz odwiedzić nas na miejscu, zapraszamy do skorzystania z naszej naprawy wysyłkowej. Wtedy telefon odbierze od Ciebie kurier i dostarczy nam uszkodzony sprzęt. Postaramy się wymieniać wszelkie wadliwe części i przywrócić Twojego iPhone 12 do pełnej sprawności. Czas naprawy zależy od tego, jak mocno uszkodzone jest urządzenie. Jednak nigdy nie zajmuje nam dłużej niż kilka dni.

Jak działa nasz serwis Apple? Wymiana baterii, szybki — w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Jeśli masz problem ze swoim sprzętem Apple, zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy. Jesteśmy w stanie wykonać przegląd serwisowy oraz naprawę wszystkich urządzeń producenta. Możesz oddać nam swojego uszkodzonego iPhone, iPad oraz komputer Macbook. Działamy zarówno stacjonarnie, w kilku punktach we Wrocławiu, jak również jako serwis wysyłkowy.

Wymiana obudowy, ekranu dotykowego oraz baterii w telefonie pozwala nadal korzystać z iPhone’a bez konieczności kupowania nowego sprzętu. Wysyłka popsutego urządzenia do sprawdzonego serwisu to najlepszy sposób na to, aby przywrócić jego dawną sprawność.