Serwis Apple iPhone 13

Jeśli potrzebujesz naprawy iPhone 13, dobrze trafiłeś! Poradzimy sobie z każdą usterką, pamiętaj, że jeśli nie widzisz swojego problemu na poniższej liście lub masz bardziej złożoną / indywidualną usterkę, wystarczy od nas napisać / zadzwonić po darmową wycenę.
KONTAKT
ZBITA SZYBKA
WYCENA INDYWIDUALNA

Wykonujemy regenerację fabrycznego ekranu. Wymiana samej szyby (lub dotyku jeśli są z nim problemy) z zachowaniem oryginalnego ekranu. Dlaczego to doskonała opcja? Zachowane są jakość obrazu, dotyk, szybkość reakcji, płynność działania. Aby Twoje urządzenie nadawało się do regeneracji szyby, ekran musi wyświetlać poprawnie obraz, bez plam. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

CAŁY EKRAN
WYCENA INDYWIDUALNA

Skąd trzy ceny? Od najniższej: jakość zamienna - jakość oryginału - oryginalny ekran po regeneracji. Preferujemy dwie ostatnie opcje, zachowujesz przy nich płynność działania, głębie kolorów, precyzję dotyku. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

BATERIA
WYCENA INDYWIDUALNA

Stosujemy baterie jakości OEM (jakość oryginału) produkowane przez tych samych producentów co oryginalne pod marką Apple. Po wymianie kondycja baterii 100%, gwarancja niezawodności, bezbłędnego działania w niskich temperaturach. Jeśli procent baterii w Twoim urządzeniu skacze, telefon potrafi się sam wyłączyć, są problemy z ładowaniem lub co gorsza Twój ekran podniósł się do góry, już czas na wymianę. Realizujemy ją od ręki w ok 30 min.

PORT ŁADOWANIA
WYCENA INDYWIDUALNA

Wymiana całej taśmy ze złączem ładowania. Jeśli masz problemy z przerywaniem podczas ładowania, wolnym ładowaniem, nagrzewaniem się urządzenia, ta naprawa jest dla Ciebie. Wymiana od ręki w ok 1h.

GŁOŚNIK
WYCENA INDYWIDUALNA

Słabo słyszysz rozmówcę, niewyraźny dźwięk dzwonka, ciężko słychać? To czas na wymianę głośnika. Rozróżniamy dwa głośniki: górny od rozmów oraz dolny od muzyki. Cena dotyczy pojedynczego głośnika, w obu opcjach wymiana kosztuje tyle samo. Wymiana od ręki w ok 1h.

MIKROFON
WYCENA INDYWIDUALNA

Jeśli Twoim rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie bądź nie słyszą w ogóle, trzeba wymienić mikrofon. Zajmie nam to ok 1h.

TYLNA SZYBKA
499 PLN

Pęknięte tylne szkło? Wymienimy je w ok 4h od ręki. Usuniemy uszkodzoną szybę na specjalnej maszynie przy użyciu lasera i zamontujemy nową klapkę.

CAŁA OBUDOWA
599 PLN

Chcesz wymienić całą obudowę (tył oraz boki) tak aby Twój telefon wyglądał jak nowy? Nie ma problemu, mamy dostępny każdy kolor. Ta usługa to kompleksowa odnowa Twojego sprzętu, tył telefonu oraz jego boki będą nowe. Taka naprawa zajmuje ok 4h.

ZALANIE
OD 99 PLN

Zalałeś swój telefon? Niezależnie od tego czy całkowicie się wyłączył, czy jeszcze działa, konieczna jest pilna usługa serwisowa. Otwieramy Twój telefon, suszymy płytę główną i inne podzespoły w specjalnej maszynie, następnie czyścimy każdy podzespół. Po takich zabiegach wykonujemy testy, sprawdzamy wszystkie podzespoły. W razie potrzeby przywracamy sprawność poszczególnych funkcji. Ratujemy 99% telefonów po zalaniu, nie trać nadziei i prędko oddaj iPhone'a do serwisu. Taka naprawa zajmie 1-4 dni robocze.

KAMERA PRZÓD
WYCENA INDYWIDUALNA

Problemy z przednią kamerą? Zamglony, niewyraźny obraz? Pojawiające się paski lub całkowity brak obrazu? Wymienimy całą górną taśmę, tak aby wszystko wróciło do normy. To zajmie 1-2h.

FACE ID
WYCENA INDYWIDUALNA

Błąd konfiguracji Face ID? Unieś głowę wyżej / niżej? Usługa ta dotyczy wymiany taśmy z czujnikiem DOT odpowiadającym za działanie Face ID. Wymogiem jest oryginalna taśma w Twoim urządzeniu, wtedy mamy całkowitą gwarancję powodzenia naprawy.

KAMERA TYŁ
WYCENA INDYWIDUALNA

Wymiana tylnej kamery na nową - jeśli Twój telefon robi niewyraźne zdjęcia, nie łapie ostrości, pokazuje pasy lub w ogóle nie włącza kamery, ta usługa jest dla Ciebie.

SZKŁO APARATU
349 PLN

Wymiana pękniętego szkła kamery tylnej. Przy tej usłudze demontujemy całą tylną kamerę aby bezpiecznie usunąć szkło, następnie montujemy uszczelkę oraz nowe oczko. Czas to ok 2h.

BRAK WIFI / BLUETOOTH
OD 199 PLN

Szara ikona WIFI lub Bluetooth? Zrywanie połączeń, brak wyników wyszukiwania? To uszkodzony układ na płycie głównej. Wymienimy go na nowy, używając oryginalnych układów z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Naprawa płyty głównej zajmie 1-2 dni robocze.

BRAK SIECI
OD 199 PLN

Twój telefon nie widzi karty SIM? Brak sieci lub problemy z jej gubieniem? Do naprawy modem na płycie głównej. Użyjemy oryginalnych części z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Czas wykonania 1-2 dni robocze.

PAMIĘĆ NAND
ZWIĘKSZANIE PAMIĘCI
OD 299 PLN

Potrzebujesz więcej pamięci w swoim telefonie? To nie problem, zamontujemy na Twojej płycie głównej nowy układ NAND z większą ilością GB. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Zajmie to 1-2 dni robocze.

UKŁAD ŁADOWANIA U2
OD 199 PLN

Zbyt szybko spadająca bateria mimo nowego akumulatora? Problemy z naładowaniem telefonu po pełnym rozładowaniu? Nadmierne nagrzewanie się sprzętu? To objawy uszkodzenia układu ładowania. Po przyjęciu Twojego telefonu na serwis zdiagnozujemy źródło problemu, w razie potrzeby wymienimy układ U2 na płycie głównej na nowy.

BRAK REAKCJI
ODZYSKIWANIE DANYCH
OD 199 PLN

Twój telefon kompletnie nie chce się włączyć? A może chcesz odzyskać dane z urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Zajmiemy się tym kompleksowo. Posiadamy pełny asortyment części i maszyn serwisowych do najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone 13. Wymiana ekranu, obudowy. Ekspresowy serwis urządzeń Apple

IPhone 13 to jeden z najnowszych modeli smartfonów Apple. Producent jak zwykle wprowadził kilka znaczących zmian i tym samym zachęcił swoich wiernych użytkowników do wymiany starych aparatów na nowszy model. Czy iPhone 13 jest urządzeniem bezawaryjnym? Z pewnością nie psuje się tak często, jak kilkuletnie już smartfony, ale nie znaczy to, że serwisy Apple nie mają co robić.

Usterka może się zdarzyć także w całkiem nowym sprzęcie. Najczęściej występujące problemy wynikają w dużej mierze z nieuwagi użytkowników. Zbita szybka i wymiana wyświetlacza to dosyć częste powody tego, że urządzenie przestaje działać. W takich sytuacjach zdecydowanie lepiej jest wymienić uszkodzoną część, niż kupować nowy telefon.

Specyfikacja iPhone 13. Co wyróżnia ten model?

Seria 13 miała swoją premierę we wrześniu 2021 roku. W sprzedaży pojawiły się wtedy aż cztery wersje telefonu. Podstawowa, czyli iPhone 13 zastąpił poprzedni model — iPhona 12. W najnowszym modelu Apple zastosował wyświetlacz Super Retina XDR OLED. Użyta w nim technologia miała ułatwić korzystanie z urządzenia w pełnym słońcu. Wyświetlacz w iPhonie 13 ma panel o przekątnej 6,1 cala.

W rodzinie znalazła się też opcja mini, czyli kolejna wersja smartfona 12 mini. Producent pozostawił taką samą wielkość wyświetlacza jak poprzednio, ale zastosował w nim tak, jak w innych modelach nowoczesne rozwiązanie XDR OLED.

Apple zaproponował użytkownikom także modele iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max. W opcjach tych, oprócz wielkości ekranu oraz wyższej rozdzielczości zastosowano także technologię ProMotion z adaptacyjnym odświeżaniem. Ma ono podnieść płynność odtwarzanych animacji i plików video. Seria Pro to także smartfony z aż trzema aparatami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby robić nimi doskonałej jakości zdjęcia oraz nagrywać video.

Naprawa iPhone 13. Wymiana wyświetlacza, portu ładowania — co najczęściej się psuje w smartfonie?

Firma Apple robi wszystko, aby naprawa iPhone’a z powodu zbicia ekranu nie była konieczna. Dlatego też modele z serii 13 mają aluminiową obudowę, a szkło pokryto wytrzymałą warstwą Ceramic Shield. Czy wprowadzone rozwiązania powodują, że wymiana szyby w iPhonach 13 nie jest konieczna? Niestety, ale w wielu przypadkach upadek z wysokości, czy inne uszkodzenia mechaniczne powodują, że matryca zostaje zupełnie zbita. W takich przypadkach najlepiej jest oddać Twojego iPhone’a 13 do serwisu, który wymieni niedziałający element.

Żywotność baterii w najnowszych modelach, zgodnie z tym, co obiecuje producent jest o wiele większa niż w starszych urządzeniach. Jednak jeśli użytkujesz swojego smartfona bardzo intensywnie, to z czasem możesz zaobserwować, że poziom naładowania niebezpiecznie spada w trakcie dnia. Dlatego też wymiana baterii w iPhonie to najlepszy sposób, aby nadal w pełni korzystać z możliwości urządzenia.

Z kwestią ładowania wiąże się także możliwość uszkodzenia złącza. Problem ten pojawia się najczęściej z winy użytkownika, zatem usunięcie usterki nie obejmuje udzielona przez producenta gwarancja. Jednak nawet gdy nie jest w stanie pomóc autoryzowany serwis, nie oznacza to, że nie będzie możliwa naprawa uszkodzonej części. Wystarczy wymienić złącze i smartfon znów zacznie działać jak dawniej.

Serwis iPhone 13 oraz innych urządzeń Apple. Poznaj nasz cennik usług

Jako specjaliści w naprawie produktów Apple jesteśmy w stanie oferować zarówno usunięcie uszkodzeń mechanicznych, jak i usterek systemowych. Możemy naprawić Twojego iPhone’a, iPad lub Macbooka. Gwarantujemy profesjonalizm na podobnym poziomie jak serwis autoryzowany przez producenta. Do tego możesz załatwić wszystko bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, a kurier odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy go do naszego punktu.

Nasz technik dokona diagnostyki i na tej podstawie wyceni usługę. Ekspertyza pozwala na rozpoznanie źródła problemu. Do naprawy możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Wyróżnia nas sprawne działanie. Zatem jeśli znów chcesz korzystać ze swoich urządzeń, możemy zapewnić Cię, że szybka naprawa to nasza specjalność.

Wymiana głośnika iPhone 13, czy baterii w telefonie iPhone 13 zajmie nam maksymalnie kilka dni. Czas naprawy możesz skrócić do paru godzin, jeśli odwiedzić nasz w naszej siedzibie. Na każdą z naszych usług udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana szybki iPhone 13? Słaba bateria? Zajmiemy się każdym problemem

Pęknięty wyświetlacz nie musi być powodem poszukiwań nowego urządzenia. W naszym serwisie szybko i skutecznie poradzimy sobie z każdym problem, jaki może pojawić się podczas użytkowania. Jesteśmy w stanie naprawić iPhone’a 13, a także starsze modele smartfonów Apple. Przywrócimy ich sprawność i a Ty nadal będziesz mógł cieszyć się zaletami urządzenia z logo nadgryzionego jabłka.