Serwis Apple iPhone XS

Jeśli potrzebujesz naprawy iPhone XS, dobrze trafiłeś! Poradzimy sobie z każdą usterką, pamiętaj, że jeśli nie widzisz swojego problemu na poniższej liście lub masz bardziej złożoną / indywidualną usterkę, wystarczy od nas napisać / zadzwonić po darmową wycenę.
KONTAKT
ZBITA SZYBKA
549 PLN

Wykonujemy regenerację fabrycznego ekranu. Wymiana samej szyby (lub dotyku jeśli są z nim problemy) z zachowaniem oryginalnego ekranu. Dlaczego to doskonała opcja? Zachowane są jakość obrazu, dotyk, szybkość reakcji, płynność działania. Aby Twoje urządzenie nadawało się do regeneracji szyby, ekran musi wyświetlać poprawnie obraz, bez plam. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

CAŁY EKRAN
599 PLN / 699 PLN / 799 PLN

Skąd trzy ceny? Od najniższej: jakość zamienna - jakość oryginału - oryginalny ekran po regeneracji. Preferujemy dwie ostatnie opcje, zachowujesz przy nich płynność działania, głębie kolorów, precyzję dotyku. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

BATERIA
299 PLN

Stosujemy baterie jakości OEM (jakość oryginału) produkowane przez tych samych producentów co oryginalne pod marką Apple. Po wymianie kondycja baterii 100%, gwarancja niezawodności, bezbłędnego działania w niskich temperaturach. Jeśli procent baterii w Twoim urządzeniu skacze, telefon potrafi się sam wyłączyć, są problemy z ładowaniem lub co gorsza Twój ekran podniósł się do góry, już czas na wymianę. Realizujemy ją od ręki w ok 30 min.

PORT ŁADOWANIA
199 PLN

Wymiana całej taśmy ze złączem ładowania. Jeśli masz problemy z przerywaniem podczas ładowania, wolnym ładowaniem, nagrzewaniem się urządzenia, ta naprawa jest dla Ciebie. Wymiana od ręki w ok 1h.

GŁOŚNIK
199 PLN

Słabo słyszysz rozmówcę, niewyraźny dźwięk dzwonka, ciężko słychać? To czas na wymianę głośnika. Rozróżniamy dwa głośniki: górny od rozmów oraz dolny od muzyki. Cena dotyczy pojedynczego głośnika, w obu opcjach wymiana kosztuje tyle samo. Wymiana od ręki w ok 1h.

MIKROFON
199 PLN

Jeśli Twoim rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie bądź nie słyszą w ogóle, trzeba wymienić mikrofon. Zajmie nam to ok 1h.

TYLNA SZYBKA
349 PLN

Pęknięte tylne szkło? Wymienimy je w ok 4h od ręki. Usuniemy uszkodzoną szybę na specjalnej maszynie przy użyciu lasera i zamontujemy nową klapkę.

CAŁA OBUDOWA
449 PLN

Chcesz wymienić całą obudowę (tył oraz boki) tak aby Twój telefon wyglądał jak nowy? Nie ma problemu, mamy dostępny każdy kolor. Ta usługa to kompleksowa odnowa Twojego sprzętu, tył telefonu oraz jego boki będą nowe. Taka naprawa zajmuje ok 4h.

ZALANIE
OD 99 PLN

Zalałeś swój telefon? Niezależnie od tego czy całkowicie się wyłączył, czy jeszcze działa, konieczna jest pilna usługa serwisowa. Otwieramy Twój telefon, suszymy płytę główną i inne podzespoły w specjalnej maszynie, następnie czyścimy każdy podzespół. Po takich zabiegach wykonujemy testy, sprawdzamy wszystkie podzespoły. W razie potrzeby przywracamy sprawność poszczególnych funkcji. Ratujemy 99% telefonów po zalaniu, nie trać nadziei i prędko oddaj iPhone'a do serwisu. Taka naprawa zajmie 1-4 dni robocze.

KAMERA PRZÓD
349 PLN

Problemy z przednią kamerą? Zamglony, niewyraźny obraz? Pojawiające się paski lub całkowity brak obrazu? Wymienimy całą górną taśmę, tak aby wszystko wróciło do normy. To zajmie 1-2h.

FACE ID
349 PLN

Błąd konfiguracji Face ID? Unieś głowę wyżej / niżej? Usługa ta dotyczy wymiany taśmy z czujnikiem DOT odpowiadającym za działanie Face ID. Wymogiem jest oryginalna taśma w Twoim urządzeniu, wtedy mamy całkowitą gwarancję powodzenia naprawy.

KAMERA TYŁ
449 PLN

Wymiana tylnej kamery na nową - jeśli Twój telefon robi niewyraźne zdjęcia, nie łapie ostrości, pokazuje pasy lub w ogóle nie włącza kamery, ta usługa jest dla Ciebie.

SZKŁO APARATU
199 PLN

Wymiana pękniętego szkła kamery tylnej. Przy tej usłudze demontujemy całą tylną kamerę aby bezpiecznie usunąć szkło, następnie montujemy uszczelkę oraz nowe oczko. Czas to ok 2h.

BRAK WIFI / BLUETOOTH
OD 199 PLN

Szara ikona WIFI lub Bluetooth? Zrywanie połączeń, brak wyników wyszukiwania? To uszkodzony układ na płycie głównej. Wymienimy go na nowy, używając oryginalnych układów z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Naprawa płyty głównej zajmie 1-2 dni robocze.

BRAK SIECI
OD 199 PLN

Twój telefon nie widzi karty SIM? Brak sieci lub problemy z jej gubieniem? Do naprawy modem na płycie głównej. Użyjemy oryginalnych części z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Czas wykonania 1-2 dni robocze.

PAMIĘĆ NAND
ZWIĘKSZANIE PAMIĘCI
OD 299 PLN

Potrzebujesz więcej pamięci w swoim telefonie? To nie problem, zamontujemy na Twojej płycie głównej nowy układ NAND z większą ilością GB. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Zajmie to 1-2 dni robocze.

UKŁAD ŁADOWANIA U2
OD 199 PLN

Zbyt szybko spadająca bateria mimo nowego akumulatora? Problemy z naładowaniem telefonu po pełnym rozładowaniu? Nadmierne nagrzewanie się sprzętu? To objawy uszkodzenia układu ładowania. Po przyjęciu Twojego telefonu na serwis zdiagnozujemy źródło problemu, w razie potrzeby wymienimy układ U2 na płycie głównej na nowy.

BRAK REAKCJI
ODZYSKIWANIE DANYCH
OD 199 PLN

Twój telefon kompletnie nie chce się włączyć? A może chcesz odzyskać dane z urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Zajmiemy się tym kompleksowo. Posiadamy pełny asortyment części i maszyn serwisowych do najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone XS. Wymiana uszkodzonych podzespołów i przywrócenie sprawności po zalaniu

IPhone XS to podobnie jak inne urządzenia Apple solidny sprzęt, którzy zyskał uznanie użytkowników na całym świecie. Nowoczesna stylistyka oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że mimo iż upłynęło kilka lat od premiery tego smartfona, to nadal ma on swoich zwolenników. Jeśli także należysz do grona użytkowników tego modelu, może okazać się, że wymiana uszkodzonego elementu pozwoli Ci nadal z niego korzystać. Założenie szybki lub zamontowanie sprawnego portu ładowania będą zdecydowanie tańsze, niż zakup nowego telefonu. Serwis Apple może wykonać dla Ciebie każdą z tych usług.

Specyfikacja iPhone XS. Czym wyróżnia się ten model?

W smartfonie o symbolu XS producent zamontował nowoczesny wyświetlacz OLED. Zarówno przód, jak i tył telefonu pokryty został szkłem Gorilla Glass. Hartowany materiał ma być wytrzymały i ograniczać pęknięcia tafli. Z kolei krawędzie w iPhonie XS wykonano ze stali, co z kolei ma sprawiać, że obudowa będzie trwała i oporna na uszkodzenia. Wielu użytkowników chwali sobie optymalny rozmiar tego modelu smartfona. Z tego powodu jest to sprzęt bardzo poręczny. Bez problemu zmieści się on w kieszeni spodni lub nawet niewielkiej damskiej torebce.

Model XS wyróżnia się też bardzo dobrą jakością dźwięku, którą uzyskano dzięki zamontowaniu dwóch oddzielnych głośników. Apple zadbał też o czas pracy baterii. Urządzenie według zapewnień producenta nie powinno wymagać doładowania przez minimum 36 godzin standardowego użytkowania. Oczywiście z czasem żywotność baterii się zmniejsza i konieczna może być jej wymiana.

Serwis iPhone XS. Wymiana wyświetlacza, głośnika i inne najczęściej występujące usterki

IPhone XS to smartfon marki Apple, który poza szklanym ekranem dotykowym ma także tylny panel pokryty tym delikatnym tworzywem. Taka budowa sprawia, że smartfon wygląda efektownie, ale też przysparza pewnych problemów swoim użytkownikom. Upadek z wysokości na twardą powierzchnię najczęściej kończy się zbiciem szybki. Jednak czasami uszkodzenia pojawiają się też podczas normalnego użytkowania. Wystarczy chwila nieuwagi, stuknięcie telefonem o kant jakiegoś mebla i może pojawić się charakterystyczna pajęczyna. Z tych powodów wymiana szybki to jedna z najczęstszych napraw wykonywanych w serwisach Apple.

Użytkownicy smartfonów Apple często narzekają też na różne problemy związane z żywotnością baterii oraz jej ładowaniem. Z czasem pogarsza się kondycja tych podzespołów, a w efekcie sprzęt trzeba coraz częściej podłączać do prądu. Można poradzić sobie z tym problemem decydując się na wymianę baterii. Takie rozwiązanie sprawia, że znów można korzystać z urządzenia przez wiele godzin bez konieczności pamiętania o tym, żeby na wszelki wypadek mieć przy sobie ładowarkę.

Podobnie ma się sprawa, jeśli zaczyna szwankować gniazdo ładowania. Tę część można łatwo obluzować poprzez nieostrożne podpinanie smartfona do kabla. W takich sytuacjach zmniejsza się pobór prądu i podczas ładowania pojawiają się przerwy, które utrudniają napełnienie baterii do 100%. Najlepszym wyjściem będzie wtedy wymiana całego złącza llightning. W naszym serwisie możesz zlecić taką usługę i znów cieszyć się z pełnej sprawności swojego iPhona XS.

Ile kosztuje naprawa iPhone XS? Poznaj nasz cennik usług

Wymiana ekranu lub inna naprawa nie musi być droga. Ostateczna cena serwisu zależy od typu uszkodzeń oraz tego, jakie części zostaną użyte podczas wymiany wadliwych podzespołów. Możemy do tego celu skorzystać z oryginalnych części Apple lub wysokiej klasy zamienników. Do tego, zanim przystąpimy do naprawy zawsze dokonamy przeglądu i ocenimy jakie prace trzeba będzie wykonać. Diagnostyka jest u nas zawsze darmowa. Na jej podstawie przygotujemy wycenę usługi, a Ty zdecydujesz, czy chcesz z niej skorzystać. Takie podejście daje Ci kontrolę nad tym, ile ostatecznie zapłacisz.

Nasz serwis iPhone oraz innych urządzeń Apple stawia nie tylko na jakość, ale też szybkość wykonywanych przez nas usług. Staramy się, abyś nie musiał czekać na swój telefon zbyt długo. W zależności od zakresu prac na sprzęt poczekasz od kilku godzin do maksymalnie kilku dni. Niezależnie od czasu, jaki będzie nam potrzebny na usunięcie usterki nigdy nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi. Na bieżąco otrzymasz od nas informację o tym, kiedy możesz spodziewać się terminu odbioru naprawionego sprzętu. Oddaj nam swojego popsutego smartfona, a zapomnisz, że jeszcze niedawno miałeś z nim jakikolwiek problem. Twój iPhone XS będzie działał jak dawniej.

Serwis iPhone XS. Jak przebiega naprawa urządzeń Apple w naszych punktach

Prowadzimy zarówno serwis urządzeń w naszych punktach stacjonarnych we Wrocławiu, jak również oferujemy naprawę wysyłkową. W ten sposób serwis iPhona XS oraz innych urządzeń jest dostępny dla klientów z całego kraju. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na naszej stronie. Podaj tam swoje dane oraz opisz, na czym polega problem. Kurier odbierze od Ciebie paczkę i dostarczy ją do naszego serwisu. Gdy dokonamy naprawy uszkodzonego podzespołu odeślemy z powrotem Twoje urządzenie. Przyznaj, że to prosta i wygodna forma współpracy?

Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi serwisowych i części zamiennych. Z tego względu skutecznie naprawiamy telefony marki Apple oraz każdy inny sprzęt tego uznanego producenta. Możesz powierzyć nam swój Macbook, iPada lub Apple Watch’a. Na każdą z wykonanych napraw udzielamy 6-miesięcznej gwarancji, która daje Ci pewność, że Twój sprzęt nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.