Serwis Apple iPhone XR

Jeśli potrzebujesz naprawy iPhone XR, dobrze trafiłeś! Poradzimy sobie z każdą usterką, pamiętaj, że jeśli nie widzisz swojego problemu na poniższej liście lub masz bardziej złożoną / indywidualną usterkę, wystarczy od nas napisać / zadzwonić po darmową wycenę.
KONTAKT
ZBITA SZYBKA
449 PLN

Wykonujemy regenerację fabrycznego ekranu. Wymiana samej szyby (lub dotyku jeśli są z nim problemy) z zachowaniem oryginalnego ekranu. Dlaczego to doskonała opcja? Zachowane są jakość obrazu, dotyk, szybkość reakcji, płynność działania. Aby Twoje urządzenie nadawało się do regeneracji szyby, ekran musi wyświetlać poprawnie obraz, bez plam. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

CAŁY EKRAN
499 PLN / 599 PLN

Skąd dwie ceny? Od najniższej: jakość oryginału - oryginalny ekran po regeneracji. Preferujemy te dwie opcje, zachowujesz przy nich płynność działania, głębie kolorów, precyzję dotyku. Usługę wykonujemy od ręki w ok 1h.

BATERIA
249 PLN

Stosujemy baterie jakości OEM (jakość oryginału) produkowane przez tych samych producentów co oryginalne pod marką Apple. Po wymianie kondycja baterii 100%, gwarancja niezawodności, bezbłędnego działania w niskich temperaturach. Jeśli procent baterii w Twoim urządzeniu skacze, telefon potrafi się sam wyłączyć, są problemy z ładowaniem lub co gorsza Twój ekran podniósł się do góry, już czas na wymianę. Realizujemy ją od ręki w ok 30 min.

PORT ŁADOWANIA
199 PLN

Wymiana całej taśmy ze złączem ładowania. Jeśli masz problemy z przerywaniem podczas ładowania, wolnym ładowaniem, nagrzewaniem się urządzenia, ta naprawa jest dla Ciebie. Wymiana od ręki w ok 1h.

GŁOŚNIK
199 PLN

Słabo słyszysz rozmówcę, niewyraźny dźwięk dzwonka, ciężko słychać? To czas na wymianę głośnika. Rozróżniamy dwa głośniki: górny od rozmów oraz dolny od muzyki. Cena dotyczy pojedynczego głośnika, w obu opcjach wymiana kosztuje tyle samo. Wymiana od ręki w ok 1h.

MIKROFON
199 PLN

Jeśli Twoim rozmówcy słyszą Cię niewyraźnie bądź nie słyszą w ogóle, trzeba wymienić mikrofon. Zajmie nam to ok 1h.

TYLNA SZYBKA
349 PLN

Pęknięte tylne szkło? Wymienimy je w ok 4h od ręki. Usuniemy uszkodzoną szybę na specjalnej maszynie przy użyciu lasera i zamontujemy nową klapkę.

CAŁA OBUDOWA
399 PLN

Chcesz wymienić całą obudowę (tył oraz boki) tak aby Twój telefon wyglądał jak nowy? Nie ma problemu, mamy dostępny każdy kolor. Ta usługa to kompleksowa odnowa Twojego sprzętu, tył telefonu oraz jego boki będą nowe. Taka naprawa zajmuje ok 4h.

ZALANIE
OD 99 PLN

Zalałeś swój telefon? Niezależnie od tego czy całkowicie się wyłączył, czy jeszcze działa, konieczna jest pilna usługa serwisowa. Otwieramy Twój telefon, suszymy płytę główną i inne podzespoły w specjalnej maszynie, następnie czyścimy każdy podzespół. Po takich zabiegach wykonujemy testy, sprawdzamy wszystkie podzespoły. W razie potrzeby przywracamy sprawność poszczególnych funkcji. Ratujemy 99% telefonów po zalaniu, nie trać nadziei i prędko oddaj iPhone'a do serwisu. Taka naprawa zajmie 1-4 dni robocze.

KAMERA PRZÓD
349 PLN

Problemy z przednią kamerą? Zamglony, niewyraźny obraz? Pojawiające się paski lub całkowity brak obrazu? Wymienimy całą górną taśmę, tak aby wszystko wróciło do normy. To zajmie 1-2h.

FACE ID
299 PLN

Błąd konfiguracji Face ID? Unieś głowę wyżej / niżej? Usługa ta dotyczy wymiany taśmy z czujnikiem DOT odpowiadającym za działanie Face ID. Wymogiem jest oryginalna taśma w Twoim urządzeniu, wtedy mamy całkowitą gwarancję powodzenia naprawy.

KAMERA TYŁ
399 PLN

Wymiana tylnej kamery na nową - jeśli Twój telefon robi niewyraźne zdjęcia, nie łapie ostrości, pokazuje pasy lub w ogóle nie włącza kamery, ta usługa jest dla Ciebie.

SZKŁO APARATU
199 PLN

Wymiana pękniętego szkła kamery tylnej. Przy tej usłudze demontujemy całą tylną kamerę aby bezpiecznie usunąć szkło, następnie montujemy uszczelkę oraz nowe oczko. Czas to ok 2h.

BRAK WIFI / BLUETOOTH
OD 199 PLN

Szara ikona WIFI lub Bluetooth? Zrywanie połączeń, brak wyników wyszukiwania? To uszkodzony układ na płycie głównej. Wymienimy go na nowy, używając oryginalnych układów z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Naprawa płyty głównej zajmie 1-2 dni robocze.

BRAK SIECI
OD 199 PLN

Twój telefon nie widzi karty SIM? Brak sieci lub problemy z jej gubieniem? Do naprawy modem na płycie głównej. Użyjemy oryginalnych części z demontażu. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Czas wykonania 1-2 dni robocze.

PAMIĘĆ NAND
ZWIĘKSZANIE PAMIĘCI
OD 299 PLN

Potrzebujesz więcej pamięci w swoim telefonie? To nie problem, zamontujemy na Twojej płycie głównej nowy układ NAND z większą ilością GB. Przed oddaniem telefonu na serwis zrób kopię zapasową danych - przy tej usłudze potrzebne będzie wgranie nowego systemu. Zajmie to 1-2 dni robocze.

UKŁAD ŁADOWANIA U2
OD 199 PLN

Zbyt szybko spadająca bateria mimo nowego akumulatora? Problemy z naładowaniem telefonu po pełnym rozładowaniu? Nadmierne nagrzewanie się sprzętu? To objawy uszkodzenia układu ładowania. Po przyjęciu Twojego telefonu na serwis zdiagnozujemy źródło problemu, w razie potrzeby wymienimy układ U2 na płycie głównej na nowy.

BRAK REAKCJI
ODZYSKIWANIE DANYCH
OD 199 PLN

Twój telefon kompletnie nie chce się włączyć? A może chcesz odzyskać dane z urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Zajmiemy się tym kompleksowo. Posiadamy pełny asortyment części i maszyn serwisowych do najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone XR. Serwis urządzeń Apple oraz wymiana podzespołów

Sprzęt marki Apple uznawany jest za niezawodny. Jednak jak każde urządzenie elektroniczne może ulec awarii. Popsuty głośnik, konieczność wymiany wyświetlacza, czy też awaria złącza ładowania to jedne z najczęstszych przyczyn, kiedy użytkownicy szukają kogoś, kto zajmie się ich smartfonem. Prowadzimy serwis iPhone wszystkich modeli marki. Jeśli skończyła się gwarancja na Twój telefon, Macbook, iPad lub inne urządzenia Apple, zgłoś się do naszego punktu. Naprawimy Twojego iPhona XR lub inny telefon komórkowy. To ekonomiczne rozwiązanie, które sprawi, że nadal będziesz mógł korzystać z urządzenia, bez konieczność zakupu nowego telefonu.

Specyfikacja iPhone XR. Czym charakteryzuje się ten model?

IPhone XR to jeden z trzech zaprezentowanych w 2018 roku smartfonów Apple. Model określany skrótem XR był najtańszą propozycją spośród premierowych modeli. Odsłona ta miała zaspokoić potrzeby klientów dysponujących mniejszym budżetem. Smartfon wyróżniał się przede wszystkim wyświetlaczem o przekątnej 6.1 cala. Był to kompromis między sporo mniejszym iPhonem XS oraz dużo większym modelem XS Max.

Producent zdecydował się na maksymalne zmniejszenie ramki na rzecz powiększenia wyświetlacza. Ten krok spodobał się klientom, ale jednocześnie przysporzył sporo problemów. Duża powierzchnia powoduje, że część jest bardzo narażona na uszkodzenia. Wymiana szybki w iPhone XR to jedna z najczęstszych napraw wykonywanych w serwisach. Jako że smartfon ma dobrą cenę, Apple zdecydował się zamiast stosowanego w innych modelach ekranu OLED na zamontowanie wyświetlacza LCD. Producent nazwał go Liquid Retina HD.

Trzeba liczyć się także z tym, że za niższą niż standardową kwotę otrzyma się tylko jeden aparat. Nie zrezygnowano jednak z wygodnej autoryzacji za pomocą face ID. Przycisk Home odszedł już na dobre w zapomnienie wraz z poprzednimi modelami smartfonów.

Naprawa iPhone XR. Typowe usterki

Nowoczesne smartfony takie jak iPhone XR już od dawna mają ekrany w całości pokryte szkłem. Takie rozwiązanie z wielu względów jest wygodne. Umożliwia bowiem oglądanie materiałów video, czytanie informacji oraz korzystanie z aplikacji zainstalowanych na urządzeniu w doskonałej jakości. Jednocześnie sporych rozmiarów panel jest bardzo narażony na uszkodzenia. Zbita szybka to prawdziwa zmora użytkowników sprzętu. Dlatego wymiana ekranu to jedna z najczęstszych usług świadczonych przez serwis Apple. Niezależnie od tego, czy uszkodzeniu ulegnie tylko część wyświetlacza, czy też zderzenie na tyle zniszczy sprzęt, że zostanie rozbita także jego obudowa, konieczna będzie wymiana całego elementu.

Model XR ma nieco inną stylistykę niż poprzednie smartfony Apple. Przede wszystkim, poza dużym ekranem także tylna klapka urządzenia została pokryta taflą szkła. Część ta jest nie tylko podatna na zabrudzenia, ale także może zostać dosyć łatwo uszkodzenia. Nieostrożna eksploatacja powoduje, że konieczna jest wymiana obudowy lub całego tylnego elementu.

Klienci zgłaszają się też do serwisu z powodu usterek gniazda ładowania. Do tej pory w pełni sprawny smartfon może odmówić posłuszeństwa, jeśli zostanie uszkodzona ta część. Czasem jest to jedynie lekkie obluzowanie wymagające przykręcenia, innym razem konieczność wymiany całego podzespołu. Złącze lightning zastosowane przez Apple jest dosyć delikatne. Z tego powodu wymiana gniazda ładowania to dosyć częsta usługa wykonywana w naszym serwisie.

Użytkownikom zdarza się różnie zalać swój telefon. W takich sytuacjach usterki mogą objąć tylko przedni panel lub także moduł znajdujący się wewnątrz urządzenia. Zamiast podejmowania samodzielnych prób naprawy lepiej jest poprosić o pomoc specjalistów. Serwisowy sposób radzenia sobie z takimi problemami jest dużo bardziej skuteczny. Oddając telefon masz dużą szansę nie tylko nadal z niego korzystać mimo niefortunnego zalania, ale też ochronić się przed utratą danych. Zdiagnozujemy usterkę oraz zadecydujemy, co trzeba dalej zrobić, aby uratować Twój iPhone XR. Może to być wymiana głośnika lub tylnego aparatu. Poradzimy sobie z każdą sytuacją.

Cennik napraw iPhone’a XR. Ile kosztuje wymiana szybki lub nowa bateria?

Wydaje Ci się, że części Apple są drogie i naprawa smartfona nie będzie opłacalna? Staramy się oferować kilka rozwiązań, żebyś mógł zdecydować które z nich jest dla Ciebie najlepsze. Stosujemy zarówno oryginalne części, jak i dobrej jakości części zamienne. Dzięki temu nasz cennik usług jest bardzo zróżnicowany i dostępny dla klientów z różnym budżetem. Możesz zatem naprawić swój uszkodzony iPhone XR w atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy specjalistami w naprawie sprzętu oraz telefonów marki Apple. Zawsze staramy się rozpoznać źródło problemu i w zależności od tego, z czym mamy do czynienia dostosować schemat działania. Naprawy w naszym serwisie wykonywane są sprawnie. W przypadku typowym usterek takich jak wymiana wyświetlacza iPhone xr usuwamy je od ręki. Przy bardziej skomplikowanych sprawach będziesz musiał poczekać na realizację maksymalnie kilka dni.

Odwiedź nas w jednym z naszych punktów stacjonarnych we Wrocławiu lub skorzystaj z możliwości naprawy wysyłkowej. Prześlij do nas swój telefon a zajmiemy się tym, abyś znów mógł z niego korzystać. Po zakończeniu prac kurier dostarczy Twojego iPhona do Paczkomatu lub na wskazany adres. Zdecydowaliśmy się na każdą z naszych usług udzielać aż 6-miesięcznej gwarancji. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi serwisowych i dobrej jakości części. Dzięki temu nasi klienci znów cieszą się sprawnym sprzętem Apple.

Nie działa wyświetlacz lub konieczna jest wymiana baterii iPhone XR? Nasz serwis sobie z tym poradzi

Interesuje Cię wymiana szybki iPhone XR? Może w Twoim urządzeniu nie działa głośność? Potrzebujesz nowej baterii w Iphone XR? Jesteśmy w stanie proponować każdą z tych usług. Naprawimy Twój iPhone oraz podejmiemy się przywrócenia sprawności każdego innego sprzętu Apple. Świadczymy wiele usług serwisowych, jak również zajmujemy się zabezpieczaniem urządzeń przed uszkodzeniem. Możesz zlecić nam założenie szkła hartowanego lub innych chroniących elementów. Serwis iPhone XR to pewny adres zawsze wtedy, gdy Twój telefon przestaje działać.